- HAMA

Цена
€12 80 / 25 03 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Рамка ClipFix със стъкло
Размер на рамката: 50 х 70 см
За окачване на стена
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Рамка ClipFix със стъкло
Размер на рамката: 50 х 70 см
За окачване на стена
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип рамка | За стена |
| Тип рамка | За стена |
| Употреба за | Една снимка |
| Употреба за | Една снимка |
| Материал | Стъкло |
| Материал | Стъкло |
| Тегло | 2.16кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на снимката | 50 x 70 см |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Монтаж | Стенна |
| Брой снимки (count) | 1 |
| Стил | Модерен |
| Ориентация | Двете |
| Дигитална рамка | Не |
| Тип стъкло | Истинско стъкло |
| Тегло | 2.16кг |
Рамка за снимки ClipFix със стъкло, 50 х 70 см, 63044
Покажете любимите си спомени със стил с рамката HAMA ClipFix. Елегантният дизайн и истинското стъкло осигуряват кристално чист изглед, а лесният клип механизъм ви позволява да сменяте снимките без усилия.
Ключови Предимства
- Лесна клип система — Сменяйте снимките бързо, без инструменти.
- Истинско стъкло — Осигурява кристална яснота и защитава вашите снимки.
- Голям формат 50x70 см — Идеален за постери или панорамни разпечатки.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на снимката | 50 x 70 см |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Монтаж | Стенна |
| Брой снимки | 1 |
| Стил | Модерен |
| Ориентация | Двете |
| Дигитална рамка | Не |
| Тип стъкло | Истинско стъкло |
Какво има в кутията
- Рамка ClipFix
- Комплект за стенен монтаж
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





